KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning / collage 14744295
nr 1474 4295
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning / collage, Signerad, numrerad 16/75. Bladets mått: 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x59
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:36:24
13/6 20:31:24
James Coignard
Läs mer om James Coignard